O nas


Pizzeria PRIMO pizza powstała w 2010 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwszy lokal znajdował się na osiedlu Pułanki. W 2012 roku powstał drugi w Kielcach. 
W 2015 roku lokal w Ostrowcu Świętokrzyskim zmienił siedzibę na większą i obecnie mieści się na osiedlu Ogrody 28. 

Do Państwa dyspozycji pozostają:
.:Pizzeria:. – Oferta PRIMO pizza obejmuje wyśmienitą pizzę w czterech rozmiarach (MINI 23 cm, ŚREDNIA 33 cm, MAX 46 cm i MEGA 61 cm) i 28 wariantach smakowych z możliwością tworzenia własnych kompozycji składników. Do zaoferowania mamy również przystawki, dania obiadowe, sałatki, frytki, skrzydełka z kurczaka, i wiele więcej. 
W lokalu znajdują się 2 osobne sale. Pierwsza na 36 miejsc siedzących z bezpośrednim dostępem do baru. Druga 60 miejsc siedzących z czego 20 z nich jest specjalnie przygotowane na organizację imprez okolicznościowych. Druga sala umożliwia ponadto dowolną aranżację miejsca.
Dla najmłodszych oferujemy kącik dziecięcy a dla bardziej wymagających sąsiedztwo bawialni FIKOLAND. 
.:Ogródek piwny:. – od sezonu 2016 zaoferujemy ogrodzony i oświetlony ogródek letni z grillem.
.:Parking:. – w okolicy lokalu znajduje się wiele miejsc parkingowych dla samochodów.
.:Transmisje wydarzeń sportowych:. – tylko u nas spędzisz czas ze znajomymi kibicując ulubionym sportowcom, drużynom jak również reprezentantom Polski oglądając wszystko na 3 telewizorach i projektorze przy bardzo dobrym nagłośnieniu. Oferujemy transmisje wydarzeń sportowych przez cały rok. 

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe i firmowe, urodziny, imieniny, komunie, chrzty, itp. Honorujemy płatności gotówką, kartami płatniczymi i kredytowymi oraz bonami sodexho. Wystawiamy faktury VAT.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto pizzeria znajduje się w niedalekiej odległości od znanych atrakcji regionu:
8,5 km od Muzeum i Rezerwatu Archeologicznego w Krzemionkach Opatowskich,
14 km od Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie,
15 km od Juraparku w Bałtowie,
19 km od Opatowa,
32 km od Zamku w Krzyżtoporze w Ujeździe